Ножівка Fiskars 123240
Фото 5 |
Fiskars 123240 240 мм330 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 123240
Усі ціни 13 →Пилка садова мала Fiskars SW-240 123240 | 2 899 грн. |
Ножовка по дереву садовая Fiskars SW-240 240мм (1020200) | 2 899 грн. |
Садовая пила Fiskars SW-240 123240 (1020200) | 2 599 грн. |
Пила садовая малая Fiskars SW-240 123240 (1020200) | 2 599 грн. |
Пила Fiskars садові Professional SW240 (1020200) | 2 899 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Fiskars 123240
Ціни на Fiskars 123240 |
---|---|---|---|---|
Fiskars 123240 | від 2 599 грн. | 13 пропозицій | ||
Fiskars 123330 | від 2 699 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →