Органайзер NEO 84-130
NEO 84-130 15.8"23.6" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 84-130
Усі ціни 27 →NEO 84-130 | 1 280 грн. |
Neo Tools 84-130 | 1 149 грн. |
Neo Tools 40 x 40 x 12 см (84-130) | 1 228 грн. |
Органайзер Neo Tools з 12 відділеннями 40x40мм (84-130) | 1 228 грн. |
Neo Tools Neo Tools 84-130 | 1 228 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації NEO 84-130
Ціни на NEO 84-130 |
---|---|---|---|---|
NEO 84-130 | від 1 144 грн. | 27 пропозицій | ||
NEO 84-131 | від 1 899 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →