Ящик для інструменту NEO 84-266
Відео 3Фото 2 |
NEO 84-266 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 84-266
Усі ціни 23 →Модульний ящик для інструментів Neo Tools на коліщатках 84-266 | 5 899 грн. |
Ящик для инструментов Neo Tools 84-266 | 4 827 грн. |
NEO на колесиках (84-266) | 5 899 грн. |
Модульный ящик для инструмента neo на колёсах, телескопическая ручка 84-26 | 5 195 грн. |
Neo Tools Neo Tools 84-266 | 5 899 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →