Ящик для інструменту NEO 84-256
NEO 84-256 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 84-256
Усі ціни 27 →Модульний ящик для інструментів Neo Tools 350 (84-256) 84-256 | 2 933 грн. |
Ящик для инструментов Neo Tools 84-256 | 2 445 грн. |
Neo Tools 84-256 | 2 933 грн. |
Модульний ящик для інструменту Neo Tools 350 (84-256) | 2 933 грн. |
Модульный ящик для инструмента neo 350, грузоподъёмность 50 кг 84-256 | 2 675 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту NEO 84-256:
- Модульна конструкція витримує до 120 кг
- Вантажопідйомність ящика до 50 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →