Ящик для інструменту NEO 84-102
Відео 2Фото 10 |
NEO 84-102 18"21" |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Купити NEO 84-102
Усі ціни 32 →Ящик для інструментів Neo Tools 18" з органайзером на кришці (84-102) | 1 369 грн. |
NEO TOOLS 84-102 | 1 373 грн. |
Ящик для инструментов Neo Tools 84-102 | 1 171 грн. |
Neo Tools 84-102 | 1 249 грн. |
NEO TOOLS 84-102 | 1 366 грн. |
Чи то ящик, чи то столик
Нові моделі NEO радують якісним пластиком-несподівано хорошим, як для ящиків вартістю до $30. Ось і NEO 84-102 може похвалитися міцним корпусом і не менш міцною кришкою, підвішеною на надійні (хоч і пластикові) петлі. Вона замикається на металеві засувки, а поруч з ними є отвір для навісного замка. Поверх кришки йде довга алюмінієва ручка, що дозволяє тримати кофр двома руками, коли він доверху заповнений інструментом. Не можна не відзначити таку оригінальну "фішку", як можливість трансформації ящика в невеликий столик. Коли кришка відкинута на 180 градусів, її можна опереть на ручку (для цих цілей передбачений фіксатор) — вийде горизонтальна поверхня.
Органайзери всередині і зовні
Зверху в кришці є два органайзера. В одному шість осередків, у другому-три. Вони прикриті прозорим полікарбонатом, тому зовні відмінно видно, що лежить всередині. Цей матеріал досить міцний. Виробник вказує, що можна навіть без наслідків вдарити по кришці молотком, але ми б не рекомендували проводити такі тести. Усередині інструментального ящика знаходиться знімний лоток оригінальної конструкції. Він дворівневий і розкладний. Крім самого ложемента, на лотку є ще два невеликих органайзера для всяких дрібниць.
Великий асортимент ящиків NEO
Внутрішні розміри 460х240х255 мм (типорозмір 18") — це непогано, і багатьом майстрам такого простору вистачить. Але далеко не всім. Якщо вас не влаштовує об'єм внутрішнього простору (частина з якого, до того ж, «зжирає» лоток), то зверніть увагу на ящики побільше: 21-дюймовий NEO 84-105 і 22-дюймовий NEO 84-114 зі збільшеною висотою.
Модификації NEO 84-102
Ціни на NEO 84-102 |
---|---|---|---|---|
NEO 84-102 | від 1 155 грн. | 32 пропозиції | ||
NEO 84-105 | від 1 200 грн. | 35 пропозицій |