Карта пам'яті Netac microSD P500 Standard 64 ГБ (NT02P500STN-064G)
Фото 6 |
Netac microSDXC P500 Standard 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Netac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Netac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Netac microSD P500 Standard 64 ГБ
Усі ціни 13 →Карта пам`яті Netac microSD 64GB C10 UHS-I R80MB/B179s + SD (NT02P500STN-0 | 179 грн. |
Карта пам`яті Netac microSD 64GB C10 UHS-I R80MB/s + SD (NT02P500STN-064G- | 179 грн. |
Карта памяти Netac 64 GB microSDXC Class 10 UHS-I + SD adapter NT02P500STN | 226 грн. |
Netac 64GB microSD class 10 UHS-I U1 (NT02P500STN-064G-R) nt02p500stn-064g | 261 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Netac microSD P500 Standard
Ціни на Netac microSD P500 Standard |
---|---|---|---|---|
Netac microSD P500 Standard 32 ГБ | від 169 грн. | 1 пропозиція | ||
Netac microSD P500 Standard 64 ГБ | від 174 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →