Карта пам'яті Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ
Фото 7 |
Patriot Memory LX microSDXC Class 10 64Gb |
|
Бюджетна картка пам'яті типу microSDXC із базовими показниками швидкості обміну даними. Накопичувач підійде для використання у відеореєстраторах з роздільною здатністю відеозйомки Full HD, у смартфонах та іншій мобільній техніці, де не потрібна висока швидкість читання та запису інформації. Конкретні швидкісні характеристики Patriot Memory LX microSDXC Class 10 64Gb становлять 40 МБ/с при читанні даних та 10 МБ/с під час запису.
Насправді ці показники часто перевищують «паспортні» значення. Також картці присвоєно клас відеозйомки V10. Він гарантує, що швидкість запису стабільно триматиметься на рівні не нижче зазначених 10 МБ/с. За промовчанням накопичувач має файлову систему exFAT. У стандартну комплектацію картки пам'яті зазвичай входять перехідник на повноцінний SD-розмір та пластиковий бокс, що використовується для зберігання та транспортування флешки. Що ж до гарантії, її термін, зазвичай, сягає 5 років. Ці моменти бажано заздалегідь уточнювати у продавця товару ще етапі узгодження замовлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ
Усі ціни 80 →Patriot microSDXC 64GB LX Series Class 10 UHS-I U1 + SD-адаптер (PSF64GMCS | 145 грн. |
Карта памяти Patriot 64GB microSD class10 UHS-1 (PSF64GMCSDXC10) PSF64GMCS | 207 грн. |
Карта пам'яті Patriot microSDXC 64GB Class 10 UHS-I LX + SD-адаптер (PSF64 | 199 грн. |
Карта пам`яті MicroSDXC 64GB UHS-I Class 10 Patriot LX (PSF64GMDC10) PSF64 | 126 грн. |
Patriot PATRIOT 64GB UHS-I Class 10 LX (PSF64GMDC10) PSF64GMDC10 | 161 грн. |
Модификації Patriot Memory LX microSD Class 10
Ціни на Patriot Memory LX microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory LX microSD Class 10 16 ГБ | від 111 грн. | 35 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 32 ГБ | від 125 грн. | 37 пропозицій | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 64 ГБ | від 126 грн. | 81 пропозиція | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 128 ГБ | від 267 грн. | 83 пропозиції | ||
Patriot Memory LX microSD Class 10 200 ГБ | від 2 414 грн. | 83 пропозиції |