Дриль Nowa WI 750bl (150671)
Фото 8 |
Nowa WI 750bl |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa WI 750bl
Усі ціни 7 →Дриль електричний NOWA Wi 750bl 150671 | 866 грн. |
Дриль електричний NOWA WI 750bl (150671) | 900 грн. |
Дриль Nowa WI 750bl (150671) | 900 грн. |
Дриль електричний NOWA WI 750BL | 866 грн. |
Дриль електрична Nowa WI 750bl ударна з надійним двигуном 750 Вт, задня ру | 1 080 грн. |
Дриль електричний NOWA Wi 750bl | 900 грн. |
Дриль електрична NOWA Wi 750bl | 758 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →