Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAW0804
Відео 2Фото 7 |
TOPTUL GAAW0804 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAW0804
Усі ціни 9 →Набор пpeцизионных отверток 14 в 1 с битодержателем Toptul GAAW0804 в кейс | 514 грн. |
Набор отверток Toptul 14 в 1 (GAAW0804) | 514 грн. |
Набір викруток Toptul 14 пр. (GAAW0804) | 514 грн. |
Набор отверток для точных работ 14 в 1 TOPTUL (T5-T20,PH,SL) GAAW0804 | 514 грн. |
Toptul 897967 — Набір викруток 14 в 1 TOPTUL GAAW0804 | 594 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →