Бойлер Ocean Flat RZB80M ET+DT
Відео 28Фото 3 |
Ocean Flat RZB80M ET+DT |
|
Місткий накопичувальний електричний водонагрівач ємністю 80 л з LED-дисплеєм, 3-ступінчастим регулюванням потужності (800/1200/2000 Вт) і плоским корпусом зменшеної глибини для настінного монтажу в приміщеннях з недоліком вільного простору. Помірні розміри дозволяє монтувати його в порівняно невеликі ніші і скромна глибина корпусу забезпечує економію місця. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, призначений для побутового застосування на кухнях або в санвузлах квартир/приватних будинків.
Здатний задовольнити потреби в гарячій воді невеликої сім'ї з 2-3 чоловік. Водонагрівач Ocean Flat RZB80M ET + DT обладнаний двома нагрівальними елементами типу "сухий" ТЕН загальною потужністю 2000 Вт. Така конструкція повністю ізолює тепловиділяючі елементи від контакту з водою, вона довговічна і може бути легко замінена при виході з ладу без повного розбирання апарату. Другим важливим достоїнством "сухого Тена" є збільшена площа теплопередачі, що гарантує мінімальну кількість накипу, що важливо при підігріві води з підвищеною мінералізацією і збільшеною жорсткістю. Прогрів всього об'єму від 10 до 55 °C в режимі максимальної потужності займає всього 1 год 25 хв.міцний внутрішній бак виготовлений з листової сталі товщиною 1,7 мм, а його внутрішня поверхня покрита спеціальною емаллю. Додаткова електрохімічна захист від корозії забезпечується магнієвим анодом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ocean 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ocean.
Купити Ocean Flat RZB80M ET+DT
Усі ціни 48 →Ocean Ocean FLAT RZB80M, ET+DT 3759 | 9 393 грн. |
Водонагреватель OCEAN FLAT RZB80M, ET+DT BASIC 80 л (сухой ТЭН) | 7 875 грн. |
Плоский бойлер OCEAN FLAT RZB80M ET+DT 000003759 | 8 500 грн. |
Ocean Водонагрівач OCEAN FLAT RZB80M, ET+DT BASIC 80л | 8 278 грн. |
Водонагрівач Ocean FLAT RZB80M ET+DT BASIC 80л | 8 175 грн. |
Модификації Ocean Flat RZB80M ET+DT
Ціни на Ocean Flat RZB80M ET+DT |
---|---|---|---|---|
Ocean Flat RZB50M ET+DT | від 6 290 грн. | 49 пропозицій | ||
Ocean Flat RZB80M ET+DT | від 7 390 грн. | 48 пропозицій | ||
Ocean Flat RZB100M ET+DT | від 8 185 грн. | 46 пропозицій |