Конвектор Olmo OL-2000 M 2 кВт
Olmo OL-2000 M 1.5 кВт2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olmo OL-2000 M 2 кВт
Kонвектор Olmo OL-2000 M | 2 801 грн. |
Обігрівач OLMO OL-2000 M | 2 802 грн. |
Конвектор Olmo OL-2000 M | 2 800 грн. |
Додаткові функції і можливості конвектора Olmo OL-2000 M:
- Ніжки для установки на підлозі купуються окремо
Модификації Olmo OL-2000 M
Ціни на Olmo OL-2000 M |
---|---|---|---|---|
Olmo OL-1500 M 1.5 кВт | від 2 490 грн. | 3 пропозиції | ||
Olmo OL-2000 M 2 кВт | від 2 800 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →