Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   Omega
Мишка

Omega OM-08

Фото - Мишка Omega OM-08
Фото 13
Omega OM-08
Колір
Тип пристрою
мишка
Тип підключення
дротова
Технологія
оптична
Роздільна здатність сенсора
1000 – 1600 DPI
Кількість кнопок
3
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки
1
Кабель
USB-A
Довжина кабелю
1.5 м
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omega 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omega.

Купити Omega OM-08

Усі ціни 18 →

Omega Мишка Omega OM-08 Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
219 грн.

Миша OMEGA OM-08 Blue (OM08BL) OM08BL

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
89 грн.

Omega OM-08 Black OM-08Black

Габарити упаковки (ВхШхГ)/6,5x10x4,5 см|Сенсорна прокрутка миші/Немає|Максимальне прискорення/Ні|Тип живлення/Мережа|Миша/Зви... щечайна|Радіус дії бездротового зв'язку/Ні|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Підсвічування/Ні|Тип підключення/Дротове|Частота опитування/Ні|Бренд/Omega|Час відгуку/Ні|Колір виробника/Чорний|Тип сенсора миші/Оптичний|Довжина проводу миші/1,5
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Мишка Omega OM-08 Black

Мышь работает на большинстве поверхностей. Ее конструкция обеспечивает удобство и продуктивность. Высокое качество изготовлен... щеия гарантирует длительное использование.
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
199 грн.

Миша OMEGA OM-08 Чорний (OM08B)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
128 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Omega OM-08

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна