Мишка
Omega OM-06
Фото 6 |
Omega OM-06 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omega.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omega OM-06
Усі ціни 28 →Мышь OMEGA OM-06V (OM06VBL) OM06VBL | 196 грн. |
Omega OM-06V Optical Blue (OM06VBL) OM06VBL | 229 грн. |
Omega OM-06V OM06VR | 155 грн. |
Omega OM-06V Blue OM-06VBlue | 155 грн. |
Миша OMEGA OM-06V (OM06VBL) | 168 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →