Рюкзак One Polar 1383 25 л
Відео 1Фото 7 |
One Polar 1383 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 1383 25 л
One Polar W1383 black | 1 871 грн. |
One Polar W1383 grey | 1 871 грн. |
One Polar W1383 navy | 1 871 грн. |
One Polar W1383 red | 1 871 грн. |
One Polar W1383 orange | 1 871 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →