Рюкзак One Polar 1595 20 л
Фото 11 |
One Polar 1595 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог One Polar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі One Polar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити One Polar 1595 20 л
Усі ціни 6 →One Polar W1595-grey | 2 092 грн. |
Рюкзак 25 л Onepolar Rubicon W1595 фиолетовый | 1 650 грн. |
One Polar W1595-navy | 2 092 грн. |
One Polar W1595-purple | 2 092 грн. |
One Polar W1595-red | 2 092 грн. |
Рюкзак 25 л Onepolar Rubicon W1595 червоний | 1 650 грн. |
Додаткові функції і можливості рюкзака One Polar 1595:
- Світловідбивні вставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →