Рюкзак Power In Eavas 5143 35 л
Фото 8 |
Power In Eavas 5143 |
|
В комплекті знімна ключниця-косметичка
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power In Eavas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power In Eavas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power In Eavas 5143 35 л
Power In Eavas 5143 black | 1 970 грн. |
Power In Eavas 5143 blue | 1 970 грн. |
Power In Eavas 5143 dark-green | 1 970 грн. |
Power In Eavas 5143 orange | 1 970 грн. |
Розкішний рюкзак. Блискавки якісні, захист для ноуту першокласний, під дощ потрапляв краплі не промок всередині. Великогабаритні речі не покладеш, тому що 2 відділення та місце розподілено чітко. Але, це, до певної міри, навіть плюс, адже не для подорожей рюкзак ж) користуюся Power In Eavas 5143 кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →