Кухонний ніж Oscar Grand OSR-11000-5
Фото 3 |
Oscar Grand OSR-11000-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Grand OSR-11000-5
Усі ціни 8 →Нож OSCAR Grand сантоку 13 см (OSR-11000-5) OSR-11000-5 | 284 грн. |
Oscar Grand (OSR-11000-5) OSR-11000-5 | 229 грн. |
OSCAR OSR-11000-5 | 151 грн. |
Ніж Oscar Grand сантоку 13 см (OSR-11000-5) | 144 грн. |
Ніж санток Oscar Grand OSR-11000-5 (130мм) | 138 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →