Каструля Oscar Grand OSR-2001-22
Фото 4 |
Oscar Grand OSR-2001-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Grand OSR-2001-22
Усі ціни 11 →Каструля Oscar Grand із кришкою 22 см 4.75 л (OSR-2001-22) | 680 грн. |
Кастрюля Oscar Grand с крышкой 22 см 4.75 л (OSR-2001-22) | 680 грн. |
Кастрюля Oscar Grand 4.75 л (OSR-2001-22) OSR-2001-22 | 633 грн. |
Каструля Oscar Grand 4.75 л (OSR-2001-22) OSR-2001-22 | 715 грн. |
Oscar Grand OSR-2001-22 | 849 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Oscar Grand OSR-2001-22
Ціни на Oscar Grand OSR-2001-22 |
---|---|---|---|---|
Oscar Grand OSR-2001-20 | від 595 грн. | 12 пропозицій | ||
Oscar Grand OSR-2001-22 | від 525 грн. | 12 пропозицій | ||
Oscar Grand OSR-2001-24 | від 698 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →