Кухонний ніж Oscar Grand OSR-11000-4
Фото 3 |
Oscar Grand OSR-11000-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Grand OSR-11000-4
OSCAR Grand 17.5 см (OSR-11000-4) Grand17.5см(OSR-11000-4) | 175 грн. |
Кухонний ніж кухарський Oscar Grand OSR-11000-4 (175мм) | 202 грн. |
Ніж кухарський Oscar Grand, 175 мм OSR-11000-4 | 179 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →