Сковорідка Oscar Grand OSR-1103-20 20 см
Фото 6 |
Oscar Grand OSR-1103-20 |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне діамантове покриття Diamond.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oscar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oscar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oscar Grand OSR-1103-20 20 см
Усі ціни 12 →Сковорода Oscar Grand, 20 см (OSR-1103-20) | 433 грн. |
Сковорода Oscar Grand 20 см (OSR-1103-20) | 493 грн. |
Сковорода Oscar Grand 20 см (OSR-1103-20) OSR-1103-20 | 543 грн. |
Сковорода Oscar Grand 20 см (OSR-1103-20) | 519 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Oscar Grand OSR-1103-20
Ціни на Oscar Grand OSR-1103-20 |
---|---|---|---|---|
Oscar Grand OSR-1103-20 20 см | від 351 грн. | 13 пропозицій | ||
Oscar Grand OSR-1103-24 24 см | від 466 грн. | 15 пропозицій | ||
Oscar Grand OSR-1103-26 26 см | від 479 грн. | 15 пропозицій | ||
Oscar Grand OSR-1103-28 28 см | від 708 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →