Підгузки Pampers Active Baby 4 / 70 pcs
Товар застарів 699 грн. Підгузники лінійки Active Baby призначені для використання в нічний час. Вони оснащені поглинаючим шаром Extra Sleep, який здатний швидко поглинати рідину і попереджати протікання, в тому числі коли дитина активно рухається під час сну. Підгузники Pampers Active Baby 4 / 70 pcs розраховані на карапузів, чия вага складає від 7 до 14 кг. Одноразові вироби належать до категорії універсальних, тобто підійдуть і дівчаткам, і хлопчикам. Памперси отримали м'який і ніжний верхній шар, що прилягає до дитячої шкіри, а також поглинаючу основу з мікрогранулами і трьома каналами, сприяють рівномірному поглинанню. Додатковий захист від протікань і одночасно комфортна посадка дають тягучі липучки-застібки. Поряд з упаковкою на 70 памперсів у продажу зустрічаються як відносно невеликі пачки (на 49 шту...к), так і бокси (на 106 і 174 одиниці). |
Pampers Active Baby 4 / 70 pcs |
|
Підгузники лінійки Active Baby призначені для використання в нічний час. Вони оснащені поглинаючим шаром Extra Sleep, який здатний швидко поглинати рідину і попереджати протікання, в тому числі коли дитина активно рухається під час сну. Підгузники Pampers Active Baby 4 / 70 pcs розраховані на карапузів, чия вага складає від 7 до 14 кг. Одноразові вироби належать до категорії універсальних, тобто підійдуть і дівчаткам, і хлопчикам.
Памперси отримали м'який і ніжний верхній шар, що прилягає до дитячої шкіри, а також поглинаючу основу з мікрогранулами і трьома каналами, сприяють рівномірному поглинанню. Додатковий захист від протікань і одночасно комфортна посадка дають тягучі липучки-застібки. Поряд з упаковкою на 70 памперсів у продажу зустрічаються як відносно невеликі пачки (на 49 штук), так і бокси (на 106 і 174 одиниці).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pampers 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pampers.
1 0 1 7 |
чтоб я с вами связалась
Модификації Pampers Active Baby 4 / 70 pcs
Ціни на Pampers Active Baby 4 / 70 pcs |
---|---|---|---|---|
Pampers Active Baby 4 / 46 pcs | від 459 грн. | 19 пропозицій | ||
Pampers Active Baby 4 / 49 pcs | від 649 грн. | 3 пропозиції | ||
Pampers Active Baby 4 / 58 pcs | від 710 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Active Baby 4 / 76 pcs | від 729 грн. | 20 пропозицій | ||
Pampers Active Baby 4 / 90 pcs | від 1 149 грн. | 1 пропозиція | ||
Pampers Active Baby 4 / 180 pcs | від 1 699 грн. | 14 пропозицій |