Стайлер Panasonic EH-HV11-K865
Відео 2Фото 11 |
Panasonic EH-HV11-K865 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic EH-HV11-K865
Випрямляч для волосся Panasonic EH-HV11-K865 | 899 грн. |
Випрямляч для волосся EH-HV11-K865 OPENBOX | 1 139 грн. |
Випрямляч для волосся Panasonic EH-HV11-K865 | 1 199 грн. |
Стильний супутник для поїздок
Головна особливість моделі полягає в її компактності: компанія Panasonic позиціонує випрямляч як зручний прилад, який легко поміститься в сумці або валізі. В результаті ви зможете в будь-який час і в будь-якому місці привести себе в порядок. Вбудованого акумулятора, на жаль, немає, тому головне — щоб поруч була розетка. А ще пристрій автоматично підлаштовується під будь-яку напругу, тому сміливо беріть його в поїздку в інші країни. Довжина корпусу - всього 23.5 см, але разом із загальними розмірами зменшилися і пластини. Їх довжина становить 6.8 см, ширина-1.8, тому впоратися з довгими і густим волоссям буде складно. Точніше, можна, але на це піде більше часу.
Крім компактності, праску підкуповує своїм дизайном. Чи не закохатися в нього з першого погляду неможливо: корпус малюка прикрашений стразами, а чохол (або, скоріше, ковпачок на пластини), який входить в комплект, створює справжній вау-ефект. Завдяки своїй формі він нагадує алмаз, а більш яскраве забарвлення доповнює загальний образ пристрою. Чохол відповідає не тільки за зовнішність, але і за практичність: він утримує пластини в закритому вигляді і захищає прилад від пошкоджень під час транспортування. Але не забувайте про правило — перед тим, як надіти чохол, дочекайтеся повного охолодження пластин. Єдиний нюанс-шнур тут теж не дуже довгий, 1.7 м. але раз праску компактний, то і на довгий провід не варто розраховувати.
Майстер своєї справи
Зазвичай дорожні Фени та інші зменшені в розмірах пристрої поступаються звичайним побратимам по потужності і іншим можливостям. Але це не про Panasonic EH-HV11, так як зі своїми прямими обов'язками він справляється без нарікань. Для покриття пластин виробник використовував кераміку-досить міцний матеріал, який забезпечує легке ковзання і рівномірний розподіл тепла. Більш того, пластини просякнуті спеціальним складом з кератину і кокосового масла для догляду за волоссям. І наостанок-такі пластини не зашкодять фарбованому волоссю.
Коштує стайлер недорого, тому без компромісів не обійшлося: температурний режим тут всього один — 210 градусів. В цілому, нагрів досить сильний, тому, по-перше, прилад краще використовувати для не дуже тонких, здорового волосся і, по-друге, перед укладанням скористайтеся спеціальними засобами для термозахисту.