Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   PCCooler

Блок живлення PCCooler YK YK850 (P5-YK850-B1FWBK1-EU)

Фото - Блок живлення PCCooler YK YK850
Фото 16
PCCooler YK YK850
Основне
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД88 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.3.1
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU650 мм
SATA450 мм / 600/750 /
MOLEX900 мм
PCIe500 мм
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP, SPD
Гарантія виробника7 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x150 мм
Офіційний сайтpccooler.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Маркування виробника
P5-YK850-B1FWBK1-EU

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PCCooler 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PCCooler.

Купити PCCooler YK YK850

Усі ціни 15 →

PcCooler Блок живлення для ПК PcCooler YK850 Black (P5-YK850-B1FWBK1-EU)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
3 599 грн.

Блок живлення PcCooler 850W (YK850) YK850

+ 85 балів ITbox, ATX 12V v3.1, 850 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR), SATA - 6, Peripheral - 2... ще, +12V1 - 70.8A, 1x135 мм, 150 х 150 х 86 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 349 грн.

Блок живлення PCCooler 850W (YK850) YK850

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Блок живлення PcCooler 850W (YK850) YK850

ATX 12V v3.1, 850 Вт, 20+4 pin, CPU - 2x4+4pin, GPU - 4x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR), SATA - 6, Peripheral - 2, +12V1 - 70.8A, 1... щеx135 мм, 150 х 150 х 86 мм
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Блок живлення PCCooler YK850 (P5-YK850-B1FWBK1)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
3 300 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на PCCooler YK YK850

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації PCCooler YK

Ціни на PCCooler YK
PCCooler YK YK650від 2 150 грн.1 пропозиція
PCCooler YK YK850від 3 050 грн.15 пропозицій
PCCooler YK YK1000від 3 675 грн.36 пропозицій