Блок живлення Xilence Gaming Gold XP750R12.ARGB (XN335)
Фото 6 |
Xilence Gaming Gold XP750R12.ARGB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Gaming Gold XP750R12.ARGB
Усі ціни 40 →Xilence Gaming Gold ARGB 750W (XP750R12.ARGB) XP750R12.ARGB | 3 929 грн. |
Блок живлення Xilence XN335 750W (XP750R12.ARGB) | 3 510 грн. |
Блок питания Xilence XN335 750W (XP750R12.ARGB) | 3 510 грн. |
Блок живлення Xilence XN335 750W (XP750R12.ARGB) XN335 750W (XP750R12.ARGB | 3 522 грн. |
БП 750W Xilence XP750R12.ARGB Gaming Gold Series, 120mm, >90, Retail Bo | 3 511 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Xilence Gaming Gold
Ціни на Xilence Gaming Gold |
---|---|---|---|---|
Xilence Gaming Gold XP650R12 | від 2 977 грн. | 50 пропозицій | ||
Xilence Gaming Gold XP750R12 | від 3 205 грн. | 24 пропозиції | ||
Xilence Gaming Gold XP750R12.ARGB | від 3 371 грн. | 41 пропозиція | ||
Xilence Gaming Gold XP850R12 | від 3 476 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →