Блок живлення Xilence Gaming Gold XP750R12 (XN330)
Фото 6 |
Xilence Gaming Gold XP750R12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xilence 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xilence.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xilence Gaming Gold XP750R12
Усі ціни 13 →Xilence Gaming Gold 750W (XP750R12) XP750R12 | 3 739 грн. |
Блок живлення Xilence XN330 750W (XP750R12) | 3 373 грн. |
Блок питания Xilence XN330 750W (XP750R12) | 3 373 грн. |
Блок питания 750 Вт Xilence XP750R12 Gaming Gold Series, 120 мм, розничная | 3 749 грн. |
XILENCE XN330 750W (XP750R12) | 3 390 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Xilence Gaming Gold
Ціни на Xilence Gaming Gold |
---|---|---|---|---|
Xilence Gaming Gold XP650R12 | від 3 029 грн. | 30 пропозицій | ||
Xilence Gaming Gold XP750R12 | від 3 272 грн. | 13 пропозицій | ||
Xilence Gaming Gold XP750R12.ARGB | від 3 436 грн. | 23 пропозиції | ||
Xilence Gaming Gold XP850R12 | від 3 542 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →