Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Petromax

Сковорода Petromax SP20 20 см

Фото - Сковорода Petromax SP20 20 см
Фото 5
Petromax SP20
Колір
Тип
класична
Розмір
20 см
Діаметр дна
14 см
Вага
1.15 кг
Матеріал сковороди
сталь
Матеріал ручок
метал
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
індукційне дно
Країна походження бренду
Німеччина
Офіційний сайт
petromax.de
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Підходить для смаження на відкритому вогні та для електричних, керамічних, індукційних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petromax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petromax.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Petromax SP20 20 см

Сковорода кована Petromax Wrought-Iron Pan sp20 Ø14 см

Кована сковорода Petromax додасть у вашу вуличну кухню неповторний смак смаження. Міцний жаростійкий матеріал ідеально підходить для смаження картоплі, стейків або овочів. Завдяки відмінній теплопровідності сковорода досягає високих температур за дуже короткий час. Завдяки своїм незрівнянним жарочним властивостям кована сковорода є незамінним компо... щенентом на багатьох професійних кухнях. Поводитися з нею і чистити дуже легко, що робить ковану сковороду придатною навіть для новачків. Патина, яка стає сильнішою з кожним використанням, запобігає пригоранню їжі. Цей антипригарний ефект, що не містить хімічних речовин, виникає природним чином після процесу запікання і з часом робить ковану сковороду Petromax ще міцнішою і стійкішою. Що сильніше виробляється патина, то менше олій і жирів потрібно під час приготування їжі. Довга ручка з гачком забезпечує достатню відстань від джерела тепла, а сковороду можна легко прикріпити до рюкзака і нести прямо в пригоду. Кована сковорода підходить для всіх типів печей і відкритих вогнищ.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 925 грн.

Сковорода кована Petromax Wrought-Iron Pan Ø20 см (1017-sp20)

Маркетплейс: MAUDAU  Terra Incognita З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 983 грн.

Сковорода кована Petromax Wrought-Iron Pan sp20 D14 см (4250435707180)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Сковорода кована Petromax Wrought-Iron Pan 20 см (1017-sp20)

Маркетплейс: Rozetka.ua  TI TRAVEL MARKET З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Petromax SP20 20 см

Модификації Petromax SP20

Ціни на Petromax SP20
Petromax SP20 20 смвід 1 925 грн.4 пропозиції
Petromax SP24 24 смвід 2 585 грн.4 пропозиції
Petromax SP28 28 смвід 3 245 грн.4 пропозиції