Кухарський набір Bohmann BH-7677
Bohmann BH-7677 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-7677
Усі ціни 10 →Набір кухонного приладдя Bohmann BH-7677 7 предметів | 440 грн. |
Набір кухарських 7 предметів Bohmann BH 7677 | 554 грн. |
Bohmann BH-7677 | 643 грн. |
Набір поварський 7 предметів Bohmann BH 7677 | 541 грн. |
Набір кухонного приладдя Bohmann BH-7677 7 предметів | 705 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →