Насадка для зубної щітки Philips Sonicare ProResults HX6012 (HX6012/07)
Фото 9 |
Philips Sonicare ProResults HX6012 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Sonicare ProResults HX6012
Усі ціни 30 →Насадки для зубних щіток Philips HX6012 | 538 грн. |
Насадка Pro Result для зубних щіток Philips Sonicare HX6012/07 | 649 грн. |
PHILIPS Pro Result Sonicare HX6012/07 | 649 грн. |
Насадка для зубної щітки Philips HX6012/07 | 649 грн. |
Насадка для зубної щітки Philips HX6012 / 07 | 589 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості насадки для зубної щітки Philips HX6012:
- Комплектація насадок може змінюватися залежно від магазину
Модификації Philips Sonicare ProResults HX6012
Ціни на Philips Sonicare ProResults HX6012 |
---|---|---|---|---|
Philips Sonicare ProResults HX6011 | від 1 630 грн. | 2 пропозиції | ||
Philips Sonicare ProResults HX6012 | від 299 грн. | 30 пропозицій | ||
Philips Sonicare ProResults HX6013 | від 749 грн. | 2 пропозиції | ||
Philips Sonicare ProResults HX6014 | від 1 035 грн. | 29 пропозицій | ||
Philips Sonicare ProResults HX6018 | від 1 749 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →