Радіокерований біплан Precision Aerobatics Ultimate AMR Kit (PA-AMR)
Відео 4Фото 25 |
Precision Aerobatics Ultimate AMR Kit
Тип:біплан
Розмах крила:1014 мм
Довжина фюзеляжу:1095 мм
Каналів зв'язку:4 шт
Всі характеристики
Характеристики Ultimate AMR Kit
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Precision Aerobatics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Precision Aerobatics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Precision Aerobatics Ultimate AMR Kit
Усі ціни 9 →Самолёт Precision Aerobatics Ultimate AMR 1014мм KIT (зеленый) PA-AMR-GREE | 12 250 грн. |
Precision Aerobatics Ultimate AMR KIT (PA-AMR-GREEN) | 10 234 грн. |
Precision Aerobatics Ultimate AMR KIT (PA-AMR-GREEN) PA-AMR-GREEN | 12 250 грн. |
Літак р/у Precision Aerobatics Ultimate AMR 1014мм KIT (зелений) | 12 250 грн. |
Precision Aerobatics Ultimate AMR KIT (PA-AMR-GREEN) | 10 234 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості радіокерованого літака Precision Aerobatics Ultimate AMR Kit:
- Капот виготовлений із склопластику і посилений карбоном
- Металеві наконечники тяг
- Безколекторний двигун
- Радіоапаратура 2.4 GHz
- Сервоприводи
- Регулятор ходу
- Акумулятор Li-Ion 3S 2.2 Агод (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Гвинт дволопатевий 12х4
- Інструменти і клей для складання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →