Радіокерований літак Precision Aerobatics Addiction X Kit (PA-ADX)
Відео 5Фото 116 |
Precision Aerobatics Addiction X Kit
Тип:акробатичний (fun-flyer)
Розмах крила:1270 мм
Довжина фюзеляжу:1331 мм
Каналів зв'язку:4 шт
Всі характеристики
Характеристики Addiction X Kit
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Precision Aerobatics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Precision Aerobatics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Precision Aerobatics Addiction X Kit
Усі ціни 11 →Самолет Precision Aerobatics Addiction X 1270мм 3D KIT синий PA-ADX-BLUE | 13 250 грн. |
Precision Aerobatics Addiction X 1270мм 3D KIT синий (PA-ADX-BLUE) | 11 043 грн. |
Precision Aerobatics Aerobatics Addiction X 1270мм 3D KIT синий (PA-ADX-BL | 13 250 грн. |
Літак р/у Precision Aerobatics Addiction X 1270мм KIT (синій) | 13 250 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості радіокерованого літака Precision Aerobatics Addiction X Kit:
- Використання в конструкції технології FiberFusion
- Карбонові тяги, труба крила, захист фаєрвола, передня кромка, стійки шасі і важелі
- Карбонова майданчик для акумулятора і посилений карбоном капот
- Склопластиковий капот і обтічники шасі з майданчиком кріплення
- Безколекторний двигун, T-40 або аналог
- Радіоапаратура 2.4 GHz
- Сервоприводи
- Регулятор ходу
- Акумулятор Li-Ion 3S 2.2 Агод (2 шт)
- Зарядний пристрій
- Гвинт дволопатевий 12х4
- Інструменти і клей для складання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →