Акваріум Priroda Oval 26 л
Товар застарів 200 грн. Форма: овальний; Об'єм (л): 26; Матеріал скла: силікатне скло; Конструкція: безкаркасний; Габарити (ВхШхГ): 340x410x250; Товщина скла: 4; |
Priroda Oval 26 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Priroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Priroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Priroda Oval
Ціни на Priroda Oval |
---|---|---|---|---|
Priroda Oval 24 л | від 967 грн. | 6 пропозицій | ||
Priroda Oval 32 л | від 1 083 грн. | 6 пропозицій | ||
Priroda Oval 40 л | від 1 197 грн. | 2 пропозиції | ||
Priroda Oval 52 л | від 1 388 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Oval 54 л | від 1 488 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Oval 60 л | від 1 741 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Oval 100 л | від 2 685 грн. | 5 пропозицій | ||
Priroda Oval 110 л | від 2 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Oval 220 л | від 6 324 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Oval 400 л | від 14 177 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо