Акваріум Priroda
від 1 873 грн. Купити! Акваріум Природа овальний 600-300-400 62 лМаркетплейс: Rozetka.ua Tamarin ZooЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Priroda Oval 62 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Priroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Priroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Priroda
Ціни на Priroda |
---|---|---|---|---|
Priroda Oval 24 л | від 967 грн. | 6 пропозицій | ||
Priroda Oval 32 л | від 979 грн. | 6 пропозицій | ||
Priroda Oval 40 л | від 1 197 грн. | 2 пропозиції | ||
Priroda Oval 52 л | від 1 388 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Oval 54 л | від 1 488 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Oval 60 л | від 1 632 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Oval 100 л | від 2 855 грн. | 5 пропозицій | ||
Priroda Oval 110 л | від 2 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Oval 220 л | від 6 123 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Oval 400 л | від 14 177 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →