Акваріум Aquael Round 4.5 л
Aquael Round 4.5 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquael Round 4.5 л
Акваріум круглий Aquael, 5 л | 830 грн. |
Акваріум AquaEl круглий d=23 см 4.5 л (5905546023696) 5905546023696 | 681 грн. |
AquaEl Акваріум AquaEl круглий d=23 см 4.5 л (5905546023696) 5905546023696 | 702 грн. |
Акваріум Aquael круглий d=23 см (4,5 л) | 761 грн. |
Модификації Aquael Round
Ціни на Aquael Round |
---|---|---|---|---|
Aquael Round 4.5 л | від 681 грн. | 4 пропозиції | ||
Aquael Round 8.5 л | від 931 грн. | 1 пропозиція | ||
Aquael Round 13 л | від 1 274 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →