Акваріум Aquael Shrimp Smart Set 30 л
Aquael Shrimp Smart Set 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquael 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquael.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
9 березня 2018, 20:48
Фильтр крышка система подсветки обогреватель корм для рыб все ето входит сюда? #
Модификації Aquael Shrimp Smart Set
Ціни на Aquael Shrimp Smart Set |
---|---|---|---|---|
Aquael Shrimp Smart Set 10 л | від 3 951 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquael Shrimp Smart Set 19 л | від 4 081 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquael Shrimp Smart Set 30 л | від 4 345 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →