Акваріум Priroda Neon Oval 62 л
Priroda Neon Oval 62 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Priroda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Priroda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Priroda Neon Oval 62 л
Акваріумний комплект Природа Неон Led 62 л овальний (4823082417315) | 3 477 грн. |
Аквариумный комплект Природа Неон Led 62 л овальный (4823082417315) | 3 464 грн. |
Акваріум Природа комплект «НЕОН» LED 60х30х36 см овальний (62 л) (48230824 | 2 928 грн. |
Природа Акваріум Природа комплект «НЕОН» LED 60х30х36 см овальний (62 л) ( | 2 928 грн. |
Модификації Priroda Neon Oval
Ціни на Priroda Neon Oval |
---|---|---|---|---|
Priroda Neon Oval 32 л | від 2 223 грн. | 3 пропозиції | ||
Priroda Neon Oval 52 л | від 2 841 грн. | 4 пропозиції | ||
Priroda Neon Oval 62 л | від 2 928 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →