Проєкційний екран Projecta SlimScreen 180x180
Фото 5 |
Projecta SlimScreen 180x180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Projecta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Projecta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Projecta SlimScreen 180x180
Усі ціни 6 →Проекційний екран Projecta SlimScreen 180x180 (10200063) | 6 842 грн. |
Проекционный экран Projecta SlimScreen 180x180 (10200063) | 6 822 грн. |
Projecta SlimScreen MWS 180x180cm 10200063 | 7 871 грн. |
Projecta SlimScreen 180x180 cm Matte White S | 5 960 грн. |
Экран Projecta SlimScreen 180x180см, MW (10200063) | 6 671 грн. |
Проекційний екран Projecta SlimScreen 180x180 Matte White | 6 915 грн. |
Модель може поставлятися з різним матеріалом поверхні:
- Matte White
- Datalux
Рекомендуємо