Фільтр-подовжувач PrologiX PRS-075P6-18B
Фото 4 |
PrologiX PRS-075P6-18B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PrologiX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PrologiX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PrologiX PRS-075P6-18B
Усі ціни 28 →Фільтр живлення ProLogix (PRS-075P6-18B) 0.75 мм, 6 розеток, 1.8 м, чорний | 189 грн. |
PrologiX 6 розеток 1.8м з вимикачем чорний (PRS-075P6-18B) | 189 грн. |
Фильтр питания ProLogix (PRS-075P6-18B) 0.75 мм, 6 розеток, 1.8 м, черный | 185 грн. |
Prologix ProLogix (PRS-075P6-18B) 0.75 мм 6 розеток 1.8 м Black PRS-075P6- | 145 грн. |
ProLogix Мережевий фільтр ProLogix 6 розеток, 1.8 м Чорний (PRS-075P6-18B) | 219 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації PrologiX PRS-075P6-18B
Ціни на PrologiX PRS-075P6-18B |
---|---|---|---|---|
PrologiX PRS-075P6-18G | від 165 грн. | 26 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P6-18B | від 139 грн. | 29 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P6-30G | від 175 грн. | 30 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P6-30B | від 174 грн. | 32 пропозиції | ||
PrologiX PRS-075P6-45G | від 199 грн. | 28 пропозицій | ||
PrologiX PRS-075P6-45B | від 199 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →