Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Мережеві фільтри й подовжувачі   /   MERLION

Фільтр-подовжувач MERLION B630

Фото - Мережевий фільтр / подовжувач MERLION B630
MERLION B630
Колір
Типфільтр-подовжувач
Характеристики
Довжина кабелю3 м
Макс. потужність2200 Вт
Макс. навантаження10 А
Макс. поглинання енергії125 Дж
Переріз дроту0.75 мм²
Індикація роботи
Вимикачзагальний
Підключення
Тип вилки підключеннязвичайний
Розеток з заземленням (тип F)6 шт.
Захиствід короткого замикання
від перевантаження
від стрибків напруги (варистор)
автоматичний запобіжник
Конструктивні особливості
Можливість кріплення на стіну
Штекери розеткипід кутом
Дата додавання на E-Katalogвересень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MERLION 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MERLION.

Купити MERLION B630

Усі ціни 19 →

Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 3м (B630) B630

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
190 грн.

Merlion B630 чорний

Мережевий фільтр (подовжувач) Merlion B630 чорний
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
256 грн.

Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 3м (B630) B630

Мережевий фільтр живлення Merlion 6 розеток, 3м (B630)Головна функція, яку несе мережевий фільтр (для комп'ютера і інших елек... щетроприладів), - захист від стрибків напруги. Мережевий фільтр живлення «згладжує» можливі перебої в роботі електромережі. При цьому, якщо стрибок невеликий, мережевий фільтр живлення дозволить обійтися без аварійного вимкнення ПК або його перезавантаження. Також,
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
189 грн.

Merlion Мережевий фільтр Merlion B630 3 м, 6 розеток

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
249 грн.

Мережевий подовжувач Merlion B630, 220 В 10 А 6 розеток 3 м, переріз 3х0.75 мм Q50 Чорний (2000000077352)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
299 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на MERLION B630

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації MERLION B630

Ціни на MERLION B630
MERLION B618 від 170 грн.26 пропозицій
MERLION B630 від 189 грн.21 пропозиція
MERLION B645 від 210 грн.27 пропозицій