Зарядний пристрій Pulso BC-12245
Pulso BC-12245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulso BC-12245
Усі ціни 14 →Зарядний пристрій PULSO BC-12245 12-24V/0-15A/10-190AHR (BC-12245) | 2 044 грн. |
Зарядний пристрій Pulso BC-12245 14973 | 1 383 грн. |
PULSO BC-12245 12-24V/0-15A/10-190AH Зарядний пристрій зарядка для автомоб | 1 412 грн. |
Зарядний пристрій Pulso BC-12245 з регулюванням струму, 12-24В, 0-15A (BC- | 2 044 грн. |
Зарядний пристрій PULSO BC-12245 12-24V/0-15A/5-190AHR/LED-Ампер./Iмпульсн | 2 200 грн. |
ще 9 пропозицій
anonim
20 травня 2020, 12:55
При включении в сеть загорается лампочка error. Зарядка не идёт. Что делать? #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →