Зарядний пристрій Pulso BC-12610
Відео 4Фото 6 |
Pulso BC-12610 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulso BC-12610
Усі ціни 17 →PULSO (BC-12610) | 1 704 грн. |
PULSO BC-12610 6-12V/0-10A/10-120AHR Зарядний пристрій зарядка для автомоб | 1 154 грн. |
Зарядний пристрій Pulso BC-12610 13046 | 1 087 грн. |
Зарядний пристрій Pulso BC-12610 з регулюванням струму, 6-12В, 0-10A, імпу | 1 704 грн. |
Зарядное устройство импульсное Pulso с регулировкой тока, 6-12В, 0-10A (BC | 1 201 грн. |
ще 12 пропозицій
Купував для буса, акум сотку заряджає без питань Все працює, 6V, 12v, зручний корпус, всі дроти ховаються в корпус Ні Иван Иванович: користуюся Pulso BC-12610 більше року |
Купив, один раз зарядив акумулятор - добре! Пролежало з місяць, включив знову підзарядити - а регулювання струму чомусь пропала! Включається на повну потужність (10Амп.) і не регулюється струм заряду. Ціна,вага Робота |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →