Пуско-зарядний пристрій Pulso BC-40155
Pulso BC-40155 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pulso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pulso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pulso BC-40155
Усі ціни 12 →Пусковий пуско PULSO BC-40155 12-24V/45A/Start-100A/20-300AH Зарядний прис | 3 291 грн. |
Пуско-зарядний пристрій Pulso BC-40155 25666 | 3 210 грн. |
Пуско-зарядний пристрій Pulso BC-40155 12-24В, 45A, Start-100A (BC-40155) | 4 245 грн. |
Пуско-зарядний пристрій PULSO BC-40155 12&24V/45A/Start-100A/20-300AHR/стр | 3 299 грн. |
Пуско-зарядний пристрій PULSO BC-40155 12&24V/45A/Start-100A/20-300AHR/стр | 4 800 грн. |
ще 7 пропозицій
anonim
7 грудня 2022, 18:24
Сумісність з АКБ #
Доброго вечора. Чи можна заряджати даним зарядним гелеві акамулятори. Дякую.
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пуско-зарядного пристрою Pulso BC-40155:
- Ступінь захисту IP20
РекомендуємоПорівняти в таблиці →