Корпус QUBE Storm чорний (STORMF5NU3)
Відео 6Фото 10 |
Цей корпус відмінно підходить для складання середньорозмірного ПК підвищеної продуктивності. Так, модель є бюджетною, але в її рукаві є кілька козирів: ефективне охолодження, хороший дизайн і непогана ємність. Щоб не дати комплектуючих розігріватися до високої температури, шасі має відразу чотири встановлених вентилятора. Це продуктивні і досить тихі вертушки діаметром 120 мм.Для підвищення ефективності повітряного обдування передня панель отримала масивну сітчасту вставку.
Комп'ютерний корпус QUBE Storm здатний виконувати роль декору. Штатні вентилятори підсвічуються в спектрі RGB, що робить кейс яскравим і виразним. Але при необхідності підсвічування можна відключити, потрібно лише затиснути на пару секунд кнопку Reset. В цьому випадку корпус стає більш суворим, що відповідає «дрес-коду» офісного стилю. Розмір боксу-Midi Tower, підтримувані формати системної плати-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Охолоджувати процесор можна вежею до 160 мм. Для плат PCI, зокрема відеокарти, не повинна перевищувати 350 мм. В складі моделі передбачений і концентратор для підключення вентиляторів. Боковина із загартованого скла дозволяє кейсу демонструвати свій вміст.
Купити QUBE Storm чорний
Усі ціни 27 →Корпус QUBE STORM (STORMF5NU3) STORMF5NU3 | 2 400 грн. |
Корпус Qube Storm Black (STORMF5NU3) | 2 560 грн. |
Корпус Qube STORMF5NU3 (STORMF5NU3/STORM2F5NU3) | 2 501 грн. |
Qube STORMF5NU3 STORMF5NU3/STORM2F5NU3 | 2 319 грн. |
Корпус зовні непоганий, але не зручний. Підсвічування можна вимикати, жорсткий диск потрібно встановлювати першим (потім ніяк) Зовнішній вигляд, 4 кулери Статисне підсвічування, незручне прокладання проводів, відсутність інструкції користуюся QUBE Storm кілька місяців |
дуже крутий корпус, тільки не зрозуміло те що написано RGB підсвічування, як змінити колір? . продув хороший. продув, стиль. як змінити колір на кулерах? #RefLeksoo: користуюся QUBE Storm кілька місяців |