Корпус Zalman R2 чорний (159520)
Відео 3Фото 6 |
Zalman R2 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman R2 чорний
Корпус Zalman R2 blackКомпьютерный корпус Zalman R2 Black Компьютерный корпус Zalman R2 BlackКомпьютерн Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 239 грн. |
Корпус ZALMAN R2 BLACK R2-BKУпаковка: коробка RTL Состояние: новое Гарантия: 12 месяцев Berloga.kh.uaЗ нами 3 роки (Львів) Поскаржитись | 2 236 грн. |
Корпус Zalman R2 blackКомпьютерный корпус Zalman R2 Black Компьютерный корпус Zalman R2 BlackКомпьютерн Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 2 233 грн. |
КомплектуючіВсі комплектуючі для Zalman R2 BL →
Відеоогляди
Корпус Zalman R2 Black обзор
6 лютого 202110 609 переглядів
Zalman R2 ATX MID PC CASE
13 жовтня 202011 217 переглядів
Zalman R2 - Kompaktowa obudowa Midi Tower z RGB w cenie ok. 200 złotych
29 листопада 202012 156 переглядів
Як вибрати корпус (системний блок)
Модификації Zalman R2
Ціни на Zalman R2 |
---|---|---|---|---|
Zalman R2 білий | від 1 734 грн. | 2 пропозиції | ||
Zalman R2 чорний | від 2 233 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 059 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, кардридер, підсвічування вентиляторів, управління вентиляторами
від 2 202 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 977 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, без вентиляторів
від 1 784 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів, управління вентиляторами
від 1 807 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів, управління вентиляторами
від 1 699 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів
від 1 899 грн.
ігровий, Midi Tower, ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 3 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів, управління вентиляторами