Корпус 1stPlayer V2-A-4R1 чорний
Фото 3 |
Цей корпус дозволить зробити комп'ютерну систему максимально яскравою та виразною. Кейс використовує панорамну конструкцію із двома оглядовими панелями. Спереду та збоку встановлені прозорі кришки із загартованого скла. Повітря надходить у шасі через зазори на стиках фасаду та боковин. Платформа порадує значними світловими ефектами. Комп'ютерний корпус 1stPlayer V2-A-4R1 укомплектований розширеним набором вентиляторів з ефектним підсвічуванням RGB.
У цій моделі передбачено чотири вентилятори 120 мм, в які інтегрована багатобарвна ілюмінація. Завдяки панорамному огляду шасі робочі сеанси з комп'ютером перетворяться на справжнісіньке розважальне світлове шоу. Особливістю кейсу є ізоляція нижнього відсіку перегородкою. За кожухом монтується блок живлення. Там знаходиться і стійка під накопичувачі пам'яті. Платформа легко вміщує збірку на середньорозмірних ATX-сумісних компонентах. Для охолодження процесора можна використовувати вежу заввишки до 160 мм. Для дискретної відеокарти передбачено 350 мм. Сполучні шлейфи можна обережно розмістити у каналах кабельного менеджменту. Серед роз'ємом передбачено високошвидкісний порт USB 3.2.
Купити 1stPlayer V2-A-4R1 чорний
Усі ціни 28 →1stPlayer Rainbow V2-A-4R1 Color LED без БЖ Black | 1 749 грн. |
Корпус 1stPlayer Rainbow V2-A-4R1 Color LED Black | 1 779 грн. |
Корпус 1stPlayer v2-a-4r1 Color led Black без бп | 1 948 грн. |
Корпус 1stPlayer Rainbow V2-A-4R1 Color LED Black без БП | 1 783 грн. |
1stPlayer V2-A-4R1 | 1 849 грн. |