Самокат Razor A Paradise (13010343)
Фото 10 |
Razor A Paradise |
|
Яскравий та зовні привабливий самокат від популярного бренду Razor, представлений на ринку у 2023 році. Модель позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент, може похвалитися відмінним поєднанням стилю та функціональності та призначена для маленьких райдерів у віковій категорії від 5 років та старше. Міцна конструкція та максимальне допустиме навантаження до 65 кг роблять самокат Razor A Paradise відмінним вибором для дітей різного віку.
Подібна здатність навантаження дозволяє використовувати самокат протягом тривалого часу, що робить його прекрасним компаньйоном для ігор і катання протягом багатьох років. При цьому легка вага (2.15 кг) забезпечує простоту управління та маневреність, що дозволяє дітям почуватися комфортно та впевнено під час катання. Це також робить самокат портативним та зручним для перенесення, що дозволяє дітям брати його з собою на вулицю чи на прогулянки.
А конструкція, що складається, дозволяє швидко і легко складати і розкладати пристрій, підвищуючи комфортність зберігання і перевезення. Регулювання висоти керма - ще одна важлива особливість, яка дозволяє налаштувати самокат під зростання дитини. Алюмінієва дека та кермо забезпечують міцність та легкість виробу, а поліуретанові колеса з підшипниками ABEC 5 гарантують плавне та комфортне катання. Колеса з діаметром 10 см забезпечують стійкість та хорошу прохідність на різних поверхнях, додатково виробник подбав і про підшипники ABEC 5.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razor.
Купити Razor A Paradise
Усі ціни 6 →Самокат Razor Model A Paradise (13010343) | 1 799 грн. |
Самокат Razor Model A Paradise multicolor (13010343) | 1 940 грн. |
Самокат Razor Model A Paradise multicolor (13010343) 1080864 | 1 799 грн. |
Razor Model A Paradise multicolor (13010343) 1080864 | 1 799 грн. |
Razor Самокат Razor Model A Paradise multicolor (13010343) 1080864 | 1 799 грн. |
Razor Model A Paradise (13010343) ModelAParadise(13010343) | 1 799 грн. |