Самокат iTrike SR 2-035-3
iTrike SR 2-035-3 |
|
Ремінець для перенесення
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iTrike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iTrike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iTrike SR 2-035-3
Самокат дорослий iTrike SR 2-035-3-W Білий SR2-035-3-W | 2 591 грн. |
Підлітковий самокат iTrike SR 2-035-3-W Білий амортизація | 2 940 грн. |
Самокат дитячий Itrike SR 2-035-3-W | 2 930 грн. |
Самокат міський Exooter SR 2-035-3-W дорослий | 4 335 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →