ДБЖ Riello SDH 3000 3000 ВА (CSDH3K01RU)
Фото 5 |
Riello SDH 3000 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Riello SDH 3000
Ціни на Riello SDH 3000 |
---|---|---|---|---|
Riello SDH 1000 1000 ВА | від 25 012 грн. | 1 пропозиція | ||
Riello SDH 1500 1500 ВА | від 30 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Riello SDH 2200 2200 ВА | від 36 815 грн. | 5 пропозицій | ||
Riello SDH 3000 3000 ВА | від 42 957 грн. | 1 пропозиція |