ДБЖ Powercom SNT-2000 2000 ВА
Фото 4 |
Powercom SNT-2000 2000 ВА 2000 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom SNT-2000 2000 ВА
Усі ціни 17 →Powercom SNT-2000, 2000 Вт, 8xIEC, Lcd | 38 971 грн. |
Powercom SNT-2000, 2000 Вт, 8xIEC, Lcd | 38 971 грн. |
Устройство бесперебойного питания Powercom SNT-2000 (SNT.2000IEC) | 38 970 грн. |
Powercom SNT-2000 SNT.2000IEC | 35 269 грн. |
ИБП SNT-2000, 2000 Вт, 8xIEC, LCD SNT.2000IEC.PCM | 38 970 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Powercom SNT-2000
Ціни на Powercom SNT-2000 |
---|---|---|---|---|
Powercom SNT-2000 2000 ВА | від 35 269 грн. | 17 пропозицій | ||
Powercom SNT-3000 3000 ВА | від 38 919 грн. | 27 пропозицій |