ДБЖ Riello SDH 2200 2200 ВА (CSDH2K21RU)
Фото 11 |
Riello SDH 2200 2200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Riello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Riello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Riello SDH 2200 2200 ВА
Riello SDH 2200 | 36 815 грн. |
Riello UPS awaryjny UPS Interaktywny SDH 2200 (S55074118) | 44 362 грн. |
Riello UPS awaryjny UPS Interaktywny SDH 2200 (S55074118) | 45 444 грн. |
Riello Sentinel Dual (Low Power) 2200VA (SDH2200) | 46 781 грн. |
Riello Sentinel Dual (Low Power) 2200VA (SDH2200) | 47 922 грн. |
Модификації Riello SDH 2200
Ціни на Riello SDH 2200 |
---|---|---|---|---|
Riello SDH 1000 1000 ВА | від 25 012 грн. | 1 пропозиція | ||
Riello SDH 1500 1500 ВА | від 30 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Riello SDH 2200 2200 ВА | від 36 815 грн. | 5 пропозицій | ||
Riello SDH 3000 3000 ВА | від 42 957 грн. | 1 пропозиція |