Компресор Rino ZC HM2050F 50 л
Rino ZC HM2050F 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rino ZC HM2050F 50 л
Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар,60 м3 (HM2050F) | 7 066 грн. |
Компрессор RINO поршневой с ресивером 15 бар,60 м3 (HM2050F) HM2050F | 6 737 грн. |
Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар,60 м3 (HM2050F) HM2050F | 6 584 грн. |
RINO Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар,60 м3 (HM2050F) HM2050F | 6 584 грн. |
Компресор RINO поршневий з ресивером 15 бар, 60 м3 (HM2050F) | 9 051 грн. |
Модификації Rino ZC HM2050F
Ціни на Rino ZC HM2050F |
---|---|---|---|---|
Rino ZC HM2024F 24 л | від 5 365 грн. | 6 пропозицій | ||
Rino ZC HM2050F 50 л | від 6 584 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →